Bondscoaches Nederlands elftal

De bondscoach van het Nederlands elftal is de hoofdcoach van ons land. In totaliteit zijn er 38 bondscoaches werkzaam geweest voor de KNVB, maar wij hebben slechts de informatie vanaf eind 1984 in een tabel geplaatst. In de tabel vind je een overzicht van de bondscoaches van het Nederlands elftal vanaf eind 1984.

Van Tot Bondscoach Aantal wedstrijden
14-11-1984 23-12-1984 Rinus Michels 2
27-2-1985 12-3-1986 Leo Beenhakker 7
29-4-1986 25-6-1988 Rinus Michels 22
14-9-1988 20-12-1989 Thijs Libregts 11
21-2-1990 28-3-1990 Nol de Ruiter 2
30-5-1990 24-6-1990 Leo Beenhakker 6
26-9-1990 22-6-1992 Rinus Michels 19
9-9-1992 14-12-1994 Dick Advocaat 26
18-1-1995 11-7-1998 Guus Hiddink 38
26-2-1997 26-2-1997 Jan Rab 1
10-10-1998 29-6-2000 Frank Rijkaard 22
2-9-2000 30-11-2001 Louis van Gaal 14
13-2-2002 30-6-2004 Dick Advocaat 29
18-8-2004 21-6-2008 Marco van Basten 52
20-8-2008 17-6-2012 Bert van Marwijk 52
15-8-2012 heden Louis van Gaal 10